Haber

Devlet Bahçeli’den Depremzedelere Protestocu: “Cumhurbaşkanımızın ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, KahramanmaraşElbistan ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösteren depremzedelere, “Bu tür olaylarda Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin buradaki ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Bırakın gitsin. İndirin” dedi. BT.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile birlikte bugün sarsıntı bölgesinde. KahramanmaraşElbistan ilçesini ziyaret etti.

BAHÇELİ’DEN DEPREM MAĞDURLARINA: SESSİZLİK OLACAK. TIRAŞ GİT

AFAD’ın Elbistan’da kurduğu konteyner kenti ziyaret eden bir grup depremzede, deprem sonrası yaşanan aksaklıklar nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki gösterdi. Bahçeli, depremzedelere, “Bu tür olaylarda Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Çözün. Bunları indirin. Bakalım.”

DEPREMDE: 2019’DA CUMHURBAŞKANIMIZA YAPTIK, NE YAPACAĞIZ

Depremzedelerden biri Bahçeli’ye, “Sayın Devlet, 2019’da Cumhurbaşkanımıza yaptığımızı biz yaptık. Memleket biter, millet gidiyor. Biz bunun için çabalıyoruz, yoksa memleketimizi seviyoruz.”

MAHİR ÜNAL VE SÜLEYMAN SOYLU TEMİZLEMEYE ÇALIŞTI

Depremzedelerin müdahalesi Bahçeli bölgesini terk ettikten sonra da devam etti. AKP Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu depremzedeleri sakinleştirmeye çalıştı. Ünal, depremzedelere, “Yapmayın. Bakın ben sizin vekilinizim. Lütfen Elbistan’a bunu yapmayın” dedi. Depremzedelerden biri “Elbistan’ı Maraş’tan ayırın” derken, diğer depremzedeler “Elbistan il olsun” sloganları attı.

Kaynak: ANKA / Günümüz

alasehirajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu