Yaşam

Oyuncu Kazım Akşar’ın ani ölümü sanat dünyasını şoke etti! Paylaşımlar peş peşe geldi

Kara Melek, Bir Hanımefendi İsterse, Kurtlar Vadisi, Küçük Hanımefendi ve Yağmurdan Kaçış gibi birçok projede rol almış usta bir oyuncu. Kazım Aksar , Geçti. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden oyuncunun ani ölümü hayranlarını yasa boğdu.

OYUNCULAR BİRLİĞİ: ÇOK ÜZGÜNÜZ

Oyuncu Sendikası, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirtilen Akşar ile ilgili “Meslektaşımız Kazım Akşar hayatını kaybetti. Ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz. Çok üzgünüz” paylaşımında bulundu. sosyal medya hesabı.

ÜNLÜ İSİMLER ÜZÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI

Cenaze töreni henüz belli olmayan Kazım Akşar’ın vefat haberi sosyal medyada gündem oldu. Akşar’ın ölümüyle yıkılan Emre Karayel, Berna Laçin, Ayşegül Aldinç ve Orhan Aydın gibi ünlü isimlerden art arda paylaşımlar geldi.

İşte ünlü isimlerin Kazım Akşar paylaşımları…

BERNA LACİN

“Kazım Akşar çok üzüldüm. Ne büyük kayıp, çok değil”

MELEK BAYKAL

“Aman ah… Kazım Akşar neden canım. Bunca acının üzerine sabaha mahvoldu acın. Çok üzüldüm okul arkadaşım, meslektaşım. Nurlar içinde uyu. Mekanı cennet olsun.Tiyatro camiasının başı sağolsun.”

EMRE KARAYEL

“‘Candan Can Koparmak’ta hocamı izlemiştim. Sonra tiyatro sınavlarına hazırlanırken bana çok yardımcı oldu. Onun sayesinde. Su zor günlerde hüzünlü bir gün. haberler Daha. Allah rahmet eylesin.”

DERYA BAYKAL

“Ah Kazım ah… Canım arkadaşım, çok üzgünüm”

ERDEM AKAKÇE

Başımız sağolsun, tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.”

ORHAN AYDIN

“Yine öldük… Toprağın çiçek koksun can kardeşim Kazım Akşar (oyuncu-yönetmen). Son kez 11 Şubat’ta kızımı uğurlarken sarıldık birbirimize. Acım bitmiyor.”

DERYA ŞENSOY

“Ah Kazım abi çok üzüldüm. Başın sağolsun.”

AYSÜL ALDINC

“Ailesine, sevenlerine ve tiyatro camiasına sabırlar diliyorum. Rahmetle…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu