Haber

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, Ünye’deki Açılış Törenine Katıldı

ÜNYE’DEKİ TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Çeşitli programlara katılmak üzere Ordu’ya gelen TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fatsa’daki açılış programlarının ardından Ünye’deki toplu açılış törenine katıldı. Ünye Binicilik Tesisleri’nde düzenlenen açılış töreninde konuşan Kurtulmuş, Türkiye’nin her zaman büyük hedefler peşinde koşması gerektiğini söyledi. Kurtulmuş, “Biz büyük bir milletin torunlarıyız. Tarihi masal, masal okur gibi okumak bize yakışmaz. Tarihten, tarihte yaşananlardan ders alarak yolumuza devam edeceğiz. Önümüze her zaman büyük hedefler koyacağız. Türkiye olarak daha güçlü ve daha büyük bir ülke olmak için mücadele edeceğiz. Güçlenmenin yolunun şehirlerimizi güçlendirmekten geçtiğini bileceğiz.” Böylece daha güçlü yürüyeceğiz.”

‘Birlikte safları sıkıştıracağız, bire bir max’te yürüyeceğiz’ ‘Herkes işini en iyi şekilde yapacak, ülkemiz daha ileriye gidecek, güçlenecektir’ diyen Kurtulmuş, ‘Bu sorumlulukla, bu azimle, bu bilinçle hep birlikte aynı hedefe, aynı yöne birlikte yürüyeceğiz’ dedi.

Serbest kaldı, konuşmasının ardından amatör oldu. spor kulüplere ayrılan kura çekimlerini gerçekleştirdi. Kura çekiminin ardından Kurtulmuş, tamamlanan projelerin açılış kurdelesini kesti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu